Ask for price

Technical and legal translations into German, Slovenian and English, copywriting

Ask about the price

See what customers are saying about me

 • Maciej Mikołajewski
  “Na podstawie realizowanych do tej pory zleceń z zakresu tłumaczenia wszelkiego rodzaju instrukcji obsługi specjalistycznych urządzeń, protokołów z prób narzędzi, opisów rysunków technicznych, kart charakterystyki produktów, a także materiałów i prospektów marketingowych, czy wreszcie korespondencji handlowej, strony internetowej czy umów możemy z całym przekonaniem potwierdzić wysokie kompetencje i wiedzę techniczną oraz prawną Pani Agnieszki, która do każdego zlecenia podchodzi z zainteresowaniem i zapałem, szczegółowo wnikając w temat, poświęcając wiele czasu na zgłębienie zagadnień”
  Maciej Mikołajewski
  LMT BOEHLERIT POLSKA
 • Sławomir Lipiński
  “Pragnę podkreślić, że Pani Agnieszka Fabiś jest osobą o wysokich kwalifikacjach językowych oraz zdolnościach interpersonalnych. Podchodzi do zadań z należytą starannością, wykazując przy tym wysoki profesjonalizm. Jest osobą skrupulatną, sumienną. Wykazuje zdolności dogłębnej analizy tekstów i doskonałej interpretacji bez względu na dziedzinę.”
  Sławomir Lipiński
  FRICKE
 • “Wysokie kompetencje, terminowość oraz wysoka jakość realizowanych przez Panią Agnieszkę tłumaczeń są powodem, dla którego nasza współpraca obejmująca tłumaczenie z zakresu budownictwa pasywnego, korespondencji handlowej, ofert, instrukcji obsługi urządzenia Blower Door, itp. trwa nieprzerwanie od roku 2008.”
  Błażej Szala
  LUFTHAUS
 • Beata Graczyk
  GTB Kancelaria Radców Prawnych Graczyk, Trochowska - Bonczewska s.c. korzysta z usług Pani Agnieszki Fabiś w zakresie tłumaczeń tekstów o tematyce prawnej. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy ze względu na profesjonalizm i elastyczność w stosunku do wymagań klienta, a przede wszystkim solidność i terminowość świadczonych usług. Wszystkie tłumaczenia zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w pełni potwierdzając solidność biura w zakresie świadczonych usług.
  Beata Graczyk
  GTB KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
 • Radosław Kurzaj
  “W ramach zleceń Pani Agnieszka tłumaczyła korespondencje handlową, oferty czy dokumentacje techniczne. Z całą pewnością zamierzam kontynuować współpracę i polecam Panią Agnieszkę jako kompetentnego, sumiennego i odpowiedzialnego tłumacza poważnie podchodzącego do powierzonych jej zadań.”
 • Ewa Mikołajewska
  “Firma BiM Sp. z o.o. od ponad czterech lat korzysta z usług Pani Agnieszki Fabiś w zakresie tłumaczeń pisemnych z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie. Zlecamy głównie tłumaczenie katalogów oraz broszur informacyjnych naszych dostawców, oferujących narzędzia oraz oprzyrządowanie dla przemysłu produkcyjnego. Wszystkie zlecone prace są wykonywane starannie i terminowo, z zachowaniem najwyższych standardów.”
  Ewa Mikołajewska
  BIM SP. Z O.O
 • Rafał Magrzyk
  “Pani Agnieszka od początku współpracy, którą rozpoczęliśmy w 2007 roku podchodzi rzetelnie i sumiennie do swoich obowiązków. W tłumaczonych pracach wykazuje się dużym zaangażowaniem, świadcząc usługi rzetelnie i profesjonalnie. Wyjątkową w obecnych czasach zaletą Pani Agnieszki jest szeroka wiedza, doświadczenie, terminowość”
  Rafał Magrzyk
  ADAMAS TOOLS & SOLUTIONS


(…)Podczas kilku lat mojej pracy miałam okazję zdobywać wiedzę techniczną pod okiem fachowców i do dziś w metodach swojej pracy wykorzystuję możliwość konsultacji tekstów i terminologii fachowej z osobami, które zajmują się sprawami technicznymi na co dzień. Dotyczy to zarówno technologów polskich jak i niemieckich.

Technologia i technika idą do przodu, a wraz z nimi słownictwo. Dlatego ta branża, jak żadna inna, wymaga stałego aktualizowania wiedzy i terminologii, a dzięki stałym kontaktom z profesjonalistami, mam pewność, że stosowane przeze mnie terminy są zawsze trafne i odpowiednie.


More about me

DO YOU HAVE ADDITIONAL QUESTIONS?

 

SEND AN EMAIL OR CALL ME!